Vaše pohodová rekreace


Informace o chatě

Rekreační chata Trnávka se nachází v malebném prostředí Pelhřimovska, které leží na rozmezí Jižních Čech a Vysočiny. Samotná chata je vystavěna na začátku malé chatové oblasti, cca. 120 metrů od vodní plochy přehradní nádrže Želiv (Trnávka), která přehrazuje řeku Trnavu a vlévá se do vodního díla Želivka, jež je zdrojem pitné vody pro Prahu.

 

Chata je zděná dvoupatrová budova s garáží a sklepem.

1. patro:

 - obývací pokoj (krb, TV, SAT, DVD přehrávač, jídelní stůl, lavice, židle, křesla…)

- kuchyň (kombinovaný sporák se sklo-keramickou deskou, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, dostatek nádobí…..)

- koupelna (sprchový kout a WC)

- terasový balkon s posezením

 

2. patro:

- 1. ložnice (3x1lůžko, skříně); 2. ložnice (1x2lůžko, 1x1lůžko, skříně). Vše vždy čerstvě povlečeno. Dětská postýlka na vyžádání. (dětský kočárek k dispozici)

 

Venkovní prostory tvoří oplocený (živý plot) travnatý pozemek s venkovním grilem, ohništěm a sezením se slunečníkem. V dané oblasti se jedná o chatu s největší a nejdiskrétnější zahradou!!!

 

K samotné chatě vede asfaltová cesta, je zde tedy velmi dobrá dostupnost. Parkování je pak možno na pozemku (max. 2 vozidla), či v garáži (1 vozidlo).

Díky své lokaci (začátek chatové oblasti) Vám chata nabízí dostatek soukromí a prostor pro ničím nerušenou relaxaci. Občanská vybavenost okolí je i tak na velmi slušné úrovni. Nákupy, restaurace, poštu, autobusovou zastávku atd. naleznete v městečku Červená Řečice, které je vzdáleno cca. 1 km.

 

Pro přehled mnoha činností, které můžete na chatě a v jejím okolí provozovat, prosím, navštivte odkaz Aktivity.

 

 PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ POBYT!!!