Vaše pohodová rekreace


 Vítejte na webových stránkách rekreační chaty Trnávka, vystavěné v bezprostřední blízkosti vodní nádrže Želiv (Trnávka) na Pelhřimovsku.

 

Tyto stránky jsou vytvořeny pro Vaší plnou informovanost, pevně tedy doufáme, že splní svůj účel a Vy zde naleznete vše, co potřebujete.

V sekci "Novinky" jste pravidelně informováni o aktuálním dění okolo chaty či v jejím blízkém okolí. Pro případné další informace, nás můžete kdykoliv kontaktovat.

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ POBYT!!!

 

 NAPIŠTĚ NÁM:

 

 

Počasí

 


Novinky

16.07.2012 18:06

Kvalita vody na Trnávce

Dle šetření Okresní hygienické stanice Pelhřimov, je kvalita vody na přehradní nádrži Trnávka dlouhodobě vynikající. Na stupnici měření má trvale nejvyšší stupeň, kdy viditelnost je více jak 3 metry. Současná teplota vody je cca. 23,5 st. C.

—————

22.05.2012 12:22

Volný týden o letních prázdninách

Dnešního dne se nám, ze zdravotních důvodů jednoho z hostů, uvolnil týdenní pobyt na naší chatě. Jedná se o velmi atraktivní termín od 14. do 21. července 2012. V případě Vašeho zájmu, nás kdykoliv kontaktujte!

—————

13.05.2012 21:19

Aktuální počasí

Na náš web jsme přidali informace o aktuálním počasí, které můžete na Trnávce očekávat. Předpověď je až na 8 dnů dopředu, tedy zcela jistě velmi přesná :-) Věříme však, že Vám tato informace přijde, při plánování cesty k nám, vhod.

—————