Vaše pohodová rekreace


 Vítejte na webových stránkách rekreační chaty Trnávka, vystavěné v bezprostřední blízkosti vodní nádrže Želiv (Trnávka) na Pelhřimovsku.

 

Tyto stránky jsou vytvořeny pro Vaší plnou informovanost, pevně tedy doufáme, že splní svůj účel a Vy zde naleznete vše, co potřebujete.

V sekci "Novinky" jste pravidelně informováni o aktuálním dění okolo chaty či v jejím blízkém okolí. Pro případné další informace, nás můžete kdykoliv kontaktovat.

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ POBYT!!!

 

 NAPIŠTĚ NÁM:

 

 

Počasí

 


Novinky

14.11.2011 13:10

Rezervace pobytů 2012

Vážení přátelé, již nyní si můžete rezervovat pobyt na naší chatě pro příští sezónu 2012. Využijte této možnosti a rezervujte si včas termín, který Vám vyhovuje nejlépe.

—————

08.11.2011 10:28

Děkujeme za Vaší přízeň.

Vážení přátelé, letošní sezona je již za námi a my Vám za ní velmi děkujeme! Vaše spokojenost a kladné ohlasy nás ujišťují, že služby, které Vám na chatě nabízíme jsou v pořádku a Vám, našim návštěvníkům, vyhovují. Velmi nás těší Váš přístup jakožto ubytovaných, stejně tak i Vaše chování na...

—————

03.10.2011 14:50

Dětský kočárek

Na chatě je všem zájemcům k dispozici dětský kočárek pro Vaše nejmladší členy rodiny. Věříme, že Vám tato služba přijde vhod a alespoň trochu usnadní problémy s balením zavazedel na Vaši dovolenou!

—————