Vaše pohodová rekreace


Často kladené otázky

Jste agentura?

Agenturou v žádném případě nejsme. Vlastníkem této chaty jsme pouze my a nikdo jiný. Tedy pokud s námi komunikujete, tak jste v kontaktu přímo s majiteli a žádnými zprostředkovateli. S žádnými agenturami ani nespolupracujeme.

—————

Cena, kterou uvádíte je již konečná, nebo mám počítat s dalšími příplatky?

Cena, která je námi uvedená, je již konečná. Na místě musíme pouze vybrat lázeňský a rekreační poplatek (15 Kč za osobu starší 18 let/den), který odvádíme místně příslušnému městskému úřadu.

—————

Budeme něco doplácet za spotřebu elektřiny atd.?

Doplácet nebudete již nic dalšího. Cena, kterou zaplatíte je již konečná a je do ní tedy i zahrnut poplatek za spotřebovanou elektrickou energii, či palivové dřevo určené k vytápění objektu krbem.

—————

Jak je to s vytápěním objektu?

Samotná chata je vytápěna prostřednictvím krbu s krbovou vložkou. Toto zaručuje, že i v chladnějších dnech bude dostatek tepla ve všech obytných prostorách chaty. Palivové dřevo je na chatě k dispozici a je rovněž bez poplatků.

—————

Jak je to s rybařením?

Chata Trnávka nabízí přímo ideální podmínky pro rybaření. Přehradní nádrž je od chaty vzdálená cca. 120 metrů a dostanete se k ní po místní asfaltové cestě. U břehu je k dispozici laminátová pramice. Na přehradě platí mimopstruhové povolenky celorepublikové, celosvazové a územní povolenky všech územních svazů ČRS.

Pokud nejste držiteli výše uvedených povolenek, jsme schopní Vám tyto vyřídit a připravit tak, abyste je měly připravené již při Vašem příjezdu.

—————

Jak vypadají venkovní prostory (zahrada) chaty?

Na naší chatě naleznete oplocenou (živý plot) travnatou zahradu, kde se nachází ohniště, gril a venkovní nábytek se slunečníkem. Naše zahrada je v dané lokalitě jedna z největších a především, jako jediná, poskytuje dostatek soukromí a můžete jí tak využívat, aniž byste se museli obávat případných nepříjemných pohledů cízích osob!!!

—————

Jste schopní vystavit fakturu pro zaměstnavatele, který mi přispívá na dovolenou?

Ano, není pro nás problém vystavit potřebné účetní doklady, aby Vám mohl zaměstnavatel přispět na pobyt na naší chatě!

—————